O Firmie

 

Plestima specjalizuje się w handlu i produkcji elementów z tworzyw sztucznych.

 

Nasza wtryskownia wyposażona jest w maszyny firmy Arburg oraz wysokiej klasy urządzenia peryferyjne niezbędne do produkcji z tworzyw sztucznych.

 

Naszym klientom oferujemy pełen zakres usług obejmujących profesjonalną obróbkę tworzyw sztucznych. Pomagamy na etapie tworzenia detalu, projektowania oraz produkcji formy wtryskowej. Wykonujemy prototypy wyrobu aby w efekcie końcowym przystąpić do produkcji wielkoseryjnej detalu. Ponieważ zależy nam na nawiązaniu długotrwałej współpracy dbamy o to, aby nasz klient był w pełni usatysfakcjonowany z otrzymanej usługi. W ramach produkcji własnej wykonujemy: wieszaki do czapek, wieszaki do skarpet, wieszaki z euro-dziurką do ekspozycji produktów w sklepach, wieszaki do krawatów, identyfikatory, itp.

 

Oprócz własnej produkcji wykonujemy również usługi dla różnych kontrahentów krajowych i zagranicznych. W chwili obecnej obsługujemy firmy z branży odzieżowej, kaletniczej, meblowej, reklamowej. Zapraszamy do współpracy firmy wszystkich branż. Nasza oferta: – kompleksowa obsługa w zakresie projektowania detalu, produkcji formy i ostatecznie produkcji detalu na naszych urządzeniach - wtryskiwanie tworzyw sztucznych na formach własnych lub powierzonych, - produkcja elementów z wszelkiego rodzaju tworzyw sztucznych z domieszką wypełniaczy i modyfikatorów. - pełna obsługa przy projektowaniu form wtryskowych, - wykonanie prototypów

« powrót drukuj

JESTEŚ ZAINTERESOWANY
NASZYMI PRODUKTAMI ?

Skontaktuj się z nami

© 2014. • wszelkie prawa zastrzeżone • polityka prywatności

projekt i wykonanie: insertdesignCMS Opensolution